MEČ
31.08.16 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Ricardo Urzua-Rivera | 6-2, 6-4 | Romania F15 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vasile Antonescu | Ricardo Urzua-Rivera | |
1. servis % | 32/50 (64%) | 46/65 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/32 (78%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/65 (48%) | 15/50 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vasile Antonescu vs. Ricardo Urzua-Rivera - Međusobni mečevi
31.08.16 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Ricardo Urzua-Rivera | 6-2, 6-4 | detalj meča | Romania F15 | zemlja |
Vasile Antonescu form & Ricardo Urzua-Rivera form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Ricardo Urzua-Rivera - Posljednji mečevi
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 4-6, 0-1, - Ricardo Urzua-Rivera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
04.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Chile F8 - zemlja | ||||
19.12.16 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
Chile F7 - zemlja | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Chile F6 - zemlja | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Jorge Montero | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Chile F5 - zemlja | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.16 1. kolo | vs. Santiago Besada | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bolivia F3 - zemlja | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
22.11.16 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Bolivia F2 - zemlja | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Argentina F13 - zemlja | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Santiago Maresca | 7-63, 1-6, - Ricardo Urzua-Rivera - odustajanje | detalj meča | |
Argentina F12 - zemlja | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Ryusei Makiguchi | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lavaselli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-71, 6-75 | detalj meča | |
25.10.16 1. kolo | vs. Alan Kohen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mohammedia Challenger - zemlja | ||||
01.10.16 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Croatia F8 - zemlja | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Serbia F8 - zemlja | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
21.09.16 1. kolo | vs. Milos Nikolic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Serbia F7 - zemlja | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Romania F16 - zemlja | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 6-1, 6-3 | detalj meča |