INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Max Houkes vs. Vasile Antonescu - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Max Houkes form & Vasile Antonescu form
Max Houkes - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
01.03.24 Polufinale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča |
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |