MEČ
09.03.20 | 2. kolo kval. | Vasile Antonescu | Boris Derunov | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
17.08.00, 23 Godina
17.08.00, 23 Godina
Vasile Antonescu vs. Boris Derunov - Međusobni mečevi
09.03.20 | 2. kolo kval. | Vasile Antonescu | Boris Derunov | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Vasile Antonescu form & Boris Derunov form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Boris Derunov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Manuel Gabrielli | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Tatyanin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-4, 6-3 | detalj meča |