MEČ
23.05.18 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Alexander Simion | 6-0, 6-0 | Romania F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vasile Antonescu | Alexander Simion | |
1. servis % | 23/37 (62%) | 21/35 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/23 (78%) | 6/21 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/35 (71%) | 10/37 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vasile Antonescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasile Antonescu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexander Simion | |
1-0 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasile Antonescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
02.03.00, 24 Godina
02.03.00, 24 Godina
Vasile Antonescu vs. Alexander Simion - Međusobni mečevi
23.05.18 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Alexander Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | Romania F1 | zemlja |
Vasile Antonescu form & Alexander Simion form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Alexander Simion - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detalj meča |