MEČ
26.06.17 | 2. kolo kval. | Vadym Zrazhevskyy | Rudy Richter | 7-5, 6-4 | Israel F12 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Guatemala
08.10.93, 30 Godina
08.10.93, 30 Godina
Vadym Zrazhevskyy vs. Rudy Richter - Međusobni mečevi
26.06.17 | 2. kolo kval. | Vadym Zrazhevskyy | Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | Israel F12 | tvrda |
Vadym Zrazhevskyy form & Rudy Richter form
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Rudy Richter - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Omer Yeshaya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanje | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F36 - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F29 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Filippo Mora | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F25 - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Rohan Sikka | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Pierre Louis Dodens | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
USA F16 - zemlja | ||||
01.05.17 | vs. Alexander Yarkov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Ho | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
USA F15 - zemlja | ||||
24.04.17 | vs. Juan Rocha | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |