MEČ
20.03.17 | 1. kolo kval. | Vadym Zrazhevskyy | Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | Egypt F10 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
06.09.94, 29 Godina
06.09.94, 29 Godina
Vadym Zrazhevskyy vs. Mihail Khaldeev - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Vadym Zrazhevskyy | Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
Vadym Zrazhevskyy form & Mihail Khaldeev form
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Mihail Khaldeev - Posljednji mečevi
Russia F4 - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Svyatoslav Shainyan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Mirhalim Sultonov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Boburmirzo Odilov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
23.04.18 kval. | vs. Roman Blokhin | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Azizhon Turgunov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
16.04.18 kval. | vs. Shahbaaz Khan | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 6-73, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Russia F3 - dvorana | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
25.02.18 kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jakub Kadora | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Dan Added | 1-6, 0-2, - Mihail Khaldeev - odustajanje | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
06.11.17 kval. | vs. Filip Bergevi | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Dino Bonetta | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F30 - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Richard Torres | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F29 - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nathan Lavanchy | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
21.08.17 kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Pavel Filin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F5 - tvrda | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo | vs. Vitaliy Kachanovskiy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Russia F4 - tvrda | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F3 - tvrda | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Ruslan Mugtasimov | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča |