Vadym Ursu vs. Leonid Sheyngezikht 21.08.2019

Vadym Ursu vs. Leonid Sheyngezikht 21.08.2019 - M15 Minsk - usporedba

MEČ

21.08.191. koloVadym Ursu Leonid Sheyngezikht 6-1, 4-6, 6-0 Belarus M15 Minsk tvrda

STATISTIKE MEČA

Vadym UrsuLeonid Sheyngezikht
1. servis %48/82 (59%)47/74 (64%)
Osvojeni bodovi na 1.servis30/48 (63%)21/47 (45%)
Osvojeni bodovi na 2.servis15/34 (44%)9/27 (33%)
Osvojene break-lopte8/10 (80%)4/9 (44%)
Osvojeni bodovi iz returna44/74 (59%)37/82 (45%)
Osvojeni bodovi ukupno89/156 (57%)67/156 (43%)
Dvostruke pogreške14
Asovi40

STATISTIKE MEČA

1
0-0Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Vadym Ursu Vadym Ursu serve1-0
0-0, 15-0, 40-15
2-0Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Vadym Ursu Vadym Ursu serve2-1
0-0, 15-15, 15-30
3-1Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 0-15, 0-30, 40-40
Vadym Ursu Vadym Ursu serve5-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
6-1
2
Vadym Ursu Vadym Ursu serve0-0
0-0
1-0Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 15-15, 30-15
2-1Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Vadym Ursu Vadym Ursu serve2-2
0-0, 15-0, 15-15
3-2Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-40
Vadym Ursu Vadym Ursu serve3-3
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40
3-4Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0
Vadym Ursu Vadym Ursu serve4-4
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-5Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0
4-6
3
Vadym Ursu Vadym Ursu serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Vadym Ursu Vadym Ursu serve2-0
0-0
3-0Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
Vadym Ursu Vadym Ursu serve4-0
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40
5-0Leonid Sheyngezikht Leonid Sheyngezikht serve
0-0
6-0

Vadym Ursu
Ukraine
01.01.97, 23 Godina




892
13
38067 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
04.11.00, 19 Godina







Leonid Sheyngezikht
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Vadym Ursu vs. Leonid Sheyngezikht - Međusobni mečevi

21.08.191. koloVadym UrsuLeonid Sheyngezikht6-1, 4-6, 6-0 detalj mečaBelarus M15 Minsk tvrda

Vadym Ursu - Posljednji mečevi

Chile Santiago - zemlja
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Martin Klizan0-6, 0-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Milovice - dvorana
16.11.19
Polufinale
vs. Martin Krumich6-72, 3-6 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Filip Duda6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Piotr Grynkowski6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
12.11.19
1. kolo
vs. Francesco Vilardo7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Opava - tepih
30.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny7-68, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany Hamburg Challenger - dvorana
22.10.19
1. kolo
vs. Daniel Altmaier1-6, 5-7 porazdetalj meča
21.10.19
kval.
vs. Osman Torski7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Almaty - tvrda
25.09.19
1. kolo
vs. Beibit Zhukayev6-76, 6-3, 6-76 porazdetalj meča
Slovakia M15 Bratislava - zemlja
28.08.19
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko1-6, 2-4, - Vadym Ursu - odustajanjeporazdetalj meča
Belarus M15 Minsk - tvrda
24.08.19
Polufinale
vs. Artem Dubrivnyy3-6, 0-6 porazdetalj meča
23.08.19
Četvrtfinale
vs. David Poljak6-2, 7-66 pobjedadetalj meča
22.08.19
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Leonid Sheyngezikht6-1, 4-6, 6-0 pobjedadetalj meča
Serbia M15 Novi - zemlja
01.08.19
2. kolo
vs. Marko Miladinovic0-6, 2-4, - Vadym Ursu - odustajanjeporazdetalj meča
30.07.19
1. kolo
vs. Mihailo Popovic4-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Piestany - zemlja
16.07.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly6-0, 5-7, 1-4, - Vadym Ursu - odustajanjeporazdetalj meča
Germany M15 Kamen - zemlja
24.06.19
kval.
vs. Damien Wenger2-6, 0-3, - Vadym Ursu - odustajanjeporazdetalj meča
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Maximilian Dietel6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Germany M15 Kaarst - tepih
07.02.19
2. kolo
vs. Robin Stanek4-6, 4-6 porazdetalj meča
06.02.19
1. kolo
vs. Piotr Matuszewski7-68, 6-0 pobjedadetalj meča
Russia M25 Kazan - dvorana
24.01.19
2. kolo
vs. Konstantin Kravchuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
23.01.19
1. kolo
vs. Philipp Klimov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F43 - tvrda
07.12.18
Četvrtfinale
vs. Gabriel Petit1-6, 2-6 porazdetalj meča
06.12.18
2. kolo
vs. Frederico Gil6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
04.12.18
1. kolo
vs. Maxim Krapivin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F42 - tvrda
30.11.18
Četvrtfinale
vs. Alexandre Muller4-6, 4-6 porazdetalj meča
29.11.18
2. kolo
vs. Erik Crepaldi0-6, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
27.11.18
1. kolo
vs. Franco Emanuel Egea6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
26.11.18
kval.
vs. Raffaele Giuliano6-3, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča

Leonid Sheyngezikht - Posljednji mečevi

Egypt M15 Sharm - tvrda
18.10.20
1. kolo kval.
vs. Yurii Dzhavakian6-75, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
11.10.20
1. kolo kval.
vs. Yann Marti0-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
07.10.20
1. kolo
vs. Nick Chappell6-78, 4-6 porazdetalj meča
05.10.20
2. kolo kval.
vs. Igor Shrolik6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
05.10.20
kval.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Russia M15 Kazan - dvorana
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Oscar Galimardanov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Russia M15 Kazan - dvorana
23.01.20
2. kolo
vs. Oleksii Krutykh5-7, 4-6 porazdetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Viktor Nikitin6-3, 5-7, 6-3 pobjedadetalj meča
21.01.20
kval.
vs. Alexandr Binda0-6, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Artem Zharkov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
19.09.19
2. kolo
vs. Vladimir Korolev4-6, 6-73 porazdetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Vladislav Sveridenko6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
17.09.19
kval.
vs. Viacheslav Yulik6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Yerassyl Murat6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Dostanbek Tashbulatov6-2, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Victor Gurevich6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Artem Zharkov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Belarus M15 Minsk - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Vadym Ursu1-6, 6-4, 0-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Alexander Chepik6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. James Mackinlay4-6, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
01.08.19
2. kolo
vs. Yan Bondarevskiy4-6, 1-6 porazdetalj meča
31.07.19
1. kolo
vs. Aliaksandr Liaonenka4-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. David Chelidze6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ilia Liamkin6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
22.07.19
kval.
vs. Timur Maulenov5-7, 4-6 porazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
16.07.19
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski3-6, 3-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Alexander Donski5-7, 3-6 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Vincentiu Andrei Niculescu6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Hristo Valeov6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
<