MEČ
10.09.16 | 2. kolo kval. | Vadym Ursu | Gokberk Ergeneman | 1-6, 6-0, 6-1 | Istanbul Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vadym Ursu | Gokberk Ergeneman | |
1. servis % | 27/64 (42%) | 42/75 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/27 (67%) | 18/42 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/37 (54%) | 16/33 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/75 (55%) | 26/64 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/139 (57%) | 60/139 (43%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vadym Ursu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vadym Ursu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vadym Ursu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vadym Ursu | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vadym Ursu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vadym Ursu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vadym Ursu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vadym Ursu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vadym Ursu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vadym Ursu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Gokberk Ergeneman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
01.09.95, 28 Godina
12967 $
01.09.95, 28 Godina
12967 $
Vadym Ursu vs. Gokberk Ergeneman - Međusobni mečevi
10.09.16 | 2. kolo kval. | Vadym Ursu | Gokberk Ergeneman | 1-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | Istanbul Challenger | tvrda |
Vadym Ursu form & Gokberk Ergeneman form
Vadym Ursu - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Gokberk Ergeneman - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-2, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-3, - Gokberk Ergeneman - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.19 1. kolo | vs. Tom Fawcett | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.19 kval. | vs. Edoardo Bottino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
19.12.18 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 kval. | vs. Gibril Diarra | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | Leon Hoeveler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-2 | detalj meča |