MEČ
05.11.16 | 1. kolo kval. | Vadym Ursu | Andrej Glvac | 6-1, 6-4 | Bratislava Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Vadym Ursu | Andrej Glvac | |
1. servis % | 25/37 (68%) | 32/57 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/25 (92%) | 20/32 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 10/25 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/57 (47%) | 5/37 (14%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vadym Ursu | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vadym Ursu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vadym Ursu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Vadym Ursu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vadym Ursu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 30-40 | ||
3-2 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vadym Ursu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vadym Ursu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vadym Ursu vs. Andrej Glvac - Međusobni mečevi
05.11.16 | 1. kolo kval. | Vadym Ursu | Andrej Glvac | 6-1, 6-4 | detalj meča | Bratislava Challenger | dvorana |
Vadym Ursu form & Andrej Glvac form
Vadym Ursu - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Matej Vocel | 6-3, Matej Vocel - odustajanje | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Maxim Mrva | 4-6, 2-5, - Vadym Ursu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.03.24 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Andrej Glvac - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Timo Legout | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Francisco Dias | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Junhyun Lee | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča |