MEČ
26.07.18 | 2. kolo | Vadim Alekseenko | Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | Georgia F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vadim Alekseenko | Vladyslav Orlov | |
1. servis % | 52/87 (60%) | 67/90 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/52 (63%) | 37/67 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/35 (37%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 6/9 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/90 (50%) | 41/87 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/177 (51%) | 86/177 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 4 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vadim Alekseenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vadim Alekseenko | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vadim Alekseenko | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Vadim Alekseenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vadim Alekseenko | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vadim Alekseenko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vadim Alekseenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Vadim Alekseenko | 4-3 | |
Vadim Alekseenko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Vadim Alekseenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vadim Alekseenko | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vadim Alekseenko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vadim Alekseenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vadim Alekseenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vadim Alekseenko vs. Vladyslav Orlov - Međusobni mečevi
26.07.18 | 2. kolo | Vadim Alekseenko | Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Georgia F3 | zemlja |
Vadim Alekseenko form & Vladyslav Orlov form
Vadim Alekseenko - Posljednji mečevi
Turkey F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
28.07.18 Polufinale | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detalj meča | |
27.07.18 Četvrtfinale | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - odustajanje | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Vladyslav Orlov - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Markus Molder | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Leonardo Malgaroli | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - odustajanje | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detalj meča |