MEČ
14.07.18 | 1. kolo kval. | Vadim Alekseenko | Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | Georgia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vadim Alekseenko vs. Mikalai Haliak - Međusobni mečevi
14.07.18 | 1. kolo kval. | Vadim Alekseenko | Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detalj meča | Georgia F2 | zemlja |
Vadim Alekseenko form & Mikalai Haliak form
Vadim Alekseenko - Posljednji mečevi
Turkey F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
28.07.18 Polufinale | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detalj meča | |
27.07.18 Četvrtfinale | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - odustajanje | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Mikalai Haliak - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - odustajanje | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - odustajanje | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detalj meča |