Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
07.11.89, 34 Godina
07.11.89, 34 Godina
Uri Vodavoz vs. Ran Derei - Međusobni mečevi
29.09.18 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | Israel F12 | tvrda |
11.12.17 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F18 | tvrda |
Uri Vodavoz form & Ran Derei form
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Ran Derei - Posljednji mečevi
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ziv Moravia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Las - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
USA F18 - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F11 - zemlja | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Kirac Bekisoglu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F5 - zemlja | ||||
20.01.18 | vs. Kay Bartmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F4 - zemlja | ||||
14.01.18 | vs. Shubham Aggarwal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F32 - tvrda | ||||
25.09.17 | vs. Ivan Derrick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
USA F31 - tvrda | ||||
18.09.17 | vs. Maximilian Wild | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F30 - tvrda | ||||
11.09.17 | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Hassan Saadi | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Ilya Dembinsky | 6-0, 6-1 | detalj meča |