MEČ
14.08.17 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Norbert Tadyszak | 6-2, 7-63 | Poland F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
01.09.98, 25 Godina
01.09.98, 25 Godina
Uri Vodavoz vs. Norbert Tadyszak - Međusobni mečevi
14.08.17 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Norbert Tadyszak | 6-2, 7-63 | detalj meča | Poland F9 | zemlja |
Uri Vodavoz form & Norbert Tadyszak form
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Norbert Tadyszak - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Piotr Galus | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Maciej Smola | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
22.05.18 kval. | vs. David Pichler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Marco Neubau | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Mahdi Pourmemar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Robert Musiol | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Janis Podzus | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Poland F1 - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 0-6, 6-71 | detalj meča | |
Poland F10 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Michal Bedra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F9 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Poland F7 - zemlja | ||||
27.07.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Kornel Kimaszewski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Martins Rocens | Martins Rocens - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
15.07.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hungary F5 - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Dvorak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Roman Kucherenko | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Poland F5 - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. David Pel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Agam Abou | Agam Abou - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |