Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
26.08.98, 25 Godina
26.08.98, 25 Godina
Ugo Blanchet vs. Yankel Zemel - Međusobni mečevi
04.03.18 | 2. kolo kval. | Ugo Blanchet | Yankel Zemel | 7-66, 6-2 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
27.11.17 | kval. | Ugo Blanchet | Yankel Zemel | 6-3, 6-2 | detalj meča | Israel F16 | tvrda |
Ugo Blanchet form & Yankel Zemel form
Ugo Blanchet - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - odustajanje | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča |
Yankel Zemel - Posljednji mečevi
M15 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - odustajanje | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
20.07.21 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.21 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Almada - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
08.06.21 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.06.21 kval. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča |