MEČ
19.06.19 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | 6-0, 6-1 | M15 Netanya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | |
1. servis % | 16/38 (42%) | 22/37 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/16 (88%) | 8/22 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 2/15 (13%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/37 (73%) | 11/38 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Ugo Blanchet vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
19.06.19 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Netanya | tvrda |
04.12.17 | 1. kolo kval. | Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | Israel F17 | tvrda |
Ugo Blanchet form & Emmanuel Luria form
Ugo Blanchet - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - odustajanje | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Andres Martin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Igor Dudun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |