Tuna Altuna/Cem Ilkel vs. Anton Chekhov/Vladyslav Orlov

Tuna Altuna/Cem Ilkel vs. Anton Chekhov/Vladyslav Orlov - Egypt F35 (Sharm El Sheikh) - usporedba

MEČ

20.11.171. koloTuna Altuna/Cem Ilkel Anton Chekhov/Vladyslav Orlov 7-5, 3-6, 10-6 Egypt Egypt F35 tvrda

STATISTIKE MEČA

10-6

Tuna Altuna
Turkey
30.01.89, 30 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Russia
15.09.92, 26 Godina







Anton Chekhov
Cem Ilkel
Turkey
21.08.95, 24 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Ukraine
17.05.95, 24 Godina




Vladyslav Orlov
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Tuna Altuna/Cem Ilkel vs. Anton Chekhov/Vladyslav Orlov - Međusobni mečevi

20.11.171. koloTuna Altuna/Cem IlkelAnton Chekhov/Vladyslav Orlov7-5, 3-6, 10-6 detalj mečaEgypt Egypt F35 tvrda

Tuna Altuna/Cem Ilkel - Posljednji mečevi

Turkey Antalya - trava
24.06.19
1. kolo
vs. Marcelo Demoliner/Divij Sharan5-7, 2-6 porazdetalj meča
Spain Segovia Challenger - tvrda
02.08.18
Četvrtfinale
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic2-6, 3-6 porazdetalj meča
01.08.18
1. kolo
vs. Jordi Munoz-Abreu/Alberto Romero De Avila Senise7-63, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Zimbabwe Davis Cup - tvrda
04.02.18
vs. Takanyi Garanganga/Benjamin Lock5-7, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F35 - tvrda
20.11.17
1. kolo
vs. Anton Chekhov/Vladyslav Orlov7-5, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
20.11.17
Finale
vs. Vladyslav Manafov/David Perez Sanz2-6, 3-6 porazdetalj meča
20.11.17
Četvrtfinale
vs. Andrea Borroni/Marco Miceli Andrea Borroni/Marco Miceli/Vladyslav Orlov - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
20.11.17
Polufinale
vs. Finn Bass/Wilfredo Gonzalez6-78, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F34 - tvrda
13.11.17
Finale
vs. Vladyslav Manafov/Roberto Ortega-Olmedo3-6, 4-6 porazdetalj meča
13.11.17
1. kolo
vs. Denys Gevel/Oleg Khotkov6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
13.11.17
Četvrtfinale
vs. Diego Matos/Pablo Vivero Gonzalez6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
13.11.17
Polufinale
vs. Yann Wojcik/Kacper Zuk4-6, 6-0, 10-7 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F33 - tvrda
06.11.17
Polufinale
vs. Roberto Ortega-Olmedo/Daniil Zarichanskyy6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
06.11.17
1. kolo
vs. Anton Chekhov/Dimitriy Voronin6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
06.11.17
Četvrtfinale
vs. Pawel Cias/Daniel Kossek6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
06.11.17
Finale
vs. Adrian Andrzejczuk/Vladyslav Manafov1-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
14.09.17
Četvrtfinale
vs. Andre Begemann/Jonathan Eysseric3-6, 3-6 porazdetalj meča
13.09.17
1. kolo
vs. Maxime Janvier/Stephane Robert3-6, 7-5, 13-11 pobjedadetalj meča
France France F18 - tvrda
04.09.17
1. kolo
vs. Thomas Brechemier/Yannick Thivant6-76, 7-64, 10-7 pobjedadetalj meča
04.09.17
Četvrtfinale
vs. Edward Corrie/Frederik Nielsen7-65, 3-6, 6-10 porazdetalj meča
Turkey Turkey F10 - zemlja
13.03.17
Polufinale
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
13.03.17
Finale
vs. Sander Gille/Joran Vliegen0-6, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
13.03.17
1. kolo
vs. Nerman Fatic/Davide Galoppini6-3, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
13.03.17
Četvrtfinale
vs. Ivan Nedelko/Thomas Statzberger4-6, 6-4, 10-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria Sofia - dvorana
07.02.17
1. kolo
vs. Radu Albot/Dudi Sela2-6, 7-63, 3-10 porazdetalj meča
Turkey Turkey F48 - tvrda
28.11.16
Finale
vs. Marat Deviatiarov/Alexander Lazov6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
28.11.16
1. kolo
vs. Joshua Luck/James Markiewicz7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
28.11.16
Četvrtfinale
vs. Anton Chekhov/Maksim Tikhomirov3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
28.11.16
Polufinale
vs. Andrei Levine/Alexander Pavlioutchenkov7-63, 7-5 pobjedadetalj meča
Sweden Sweden F5 - dvorana
03.10.16
1. kolo
vs. Jakob Arvidsson Ehn/Axel Holm6-1, 6-2 pobjedadetalj meča

Anton Chekhov/Vladyslav Orlov - Posljednji mečevi

Egypt Egypt F26 - tvrda
05.11.18
1. kolo
vs. Martin Borisiouk/Ivan Krivic4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
05.11.18
Četvrtfinale
vs. Issam Haitham Taweel/Bart Van Den Berg Issam Haitham Taweel/Bart Van Den Berg - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
05.11.18
Polufinale
vs. Adrian Andrzejczuk/Johan Nikles5-7, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F25 - tvrda
29.10.18
Polufinale
vs. Sagadat Ayap/Francisco Dias6-78, 4-6 porazdetalj meča
29.10.18
1. kolo
vs. Alexander Zhurbin/Robert Ziganshin6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.10.18
Četvrtfinale
vs. Sarp Agabigun/Alexander Erler Sarp Agabigun/Alexander Erler - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F6 - tvrda
19.02.18
1. kolo
vs. Germain Gigounon/Lucas Miedler7-65, 2-6, 6-10 porazdetalj meča
Egypt Egypt F35 - tvrda
20.11.17
1. kolo
vs. Tuna Altuna/Cem Ilkel5-7, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
<