Romania
24.04.94, 29 Godina
24.04.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Moldavija
19.12.94, 29 Godina
19.12.94, 29 Godina
Tudor Sulea vs. Dmitrii Baskov - Međusobni mečevi
31.08.15 | 2. kolo kval. | Tudor Sulea | Dmitrii Baskov | 6-1, 6-2 | detalj meča | Romania F15 | zemlja |
Tudor Sulea form & Dmitrii Baskov form
Tudor Sulea - Posljednji mečevi
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.15 2. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F15 - zemlja | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Stephan Hoiss | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.08.15 kval. | vs. Claudio Mircea | Claudio Mircea - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Romania F14 - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Radu Andrei Stelian | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
17.08.15 kval. | vs. Ethan Tulliani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo | vs. Luca George Tatomir | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
10.08.15 2. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.15 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Tucker Vorster | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - tvrda | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Filip Brtnicky | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
20.07.15 kval. | vs. Alexandru Danes | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo | vs. Sergiu Ioan Bucur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 6-2, 3-0, Alexandru Ionel Stroe - odustajanje | detalj meča | |
Romania F6 - zemlja | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.06.15 kval. | vs. Faruk Bakalovic | 4-6, 7-63, 7-66 | detalj meča | |
01.06.15 2. kolo | vs. Steven De Waard | 5-7, 7-61, 5-7 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
25.05.15 kval. | vs. Viktor Filipenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Aleksa Markovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.05.15 1. kolo | vs. Franjo Raspudic | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Radoslav Shandarov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.04.15 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Morocco F2 - zemlja | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Sergey Baryshev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Morgan Bourbon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Morocco F1 - zemlja | ||||
16.03.15 1. kolo | vs. Bogdan Djurdjevic | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Benjamin Simoncini | 5-7, 7-5, 7-63 | detalj meča |
Dmitrii Baskov - Posljednji mečevi
M15 Pune - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lucknow - tvrda | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.21 kval. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 6-3, 15-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-0, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Nemanja Subanovic | 6-73, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teodor Giusca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jeremy Sonkin | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |