MEČ
16.07.19 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Arjun Kadhe | 6-2, 3-6, 7-5 | Nur Sultan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Tsung-Hua Yang | Arjun Kadhe | |
1. servis % | 54/94 (57%) | 55/101 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/54 (87%) | 39/55 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/40 (45%) | 21/46 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/101 (41%) | 29/94 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/195 (54%) | 89/195 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 8 |
Asovi | 11 | 8 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tsung-Hua Yang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tsung-Hua Yang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tsung-Hua Yang | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tsung-Hua Yang | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tsung-Hua Yang vs. Arjun Kadhe - Međusobni mečevi
16.07.19 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Arjun Kadhe | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | Nur Sultan | tvrda |
Tsung-Hua Yang form & Arjun Kadhe form
Tsung-Hua Yang - Posljednji mečevi
M15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando Challenger - tvrda | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.20 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bengalaru Challenger - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Arjun Kadhe - Posljednji mečevi
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |