MEČ
04.03.20 | 1. kolo | Tristan Boyer | Kaan Cepel | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Tristan Boyer | Kaan Cepel | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 34/44 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 14/34 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/13 (85%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 8/36 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Kaan Cepel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tristan Boyer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Kaan Cepel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Boyer | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kaan Cepel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tristan Boyer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Kaan Cepel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tristan Boyer | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-0 | Kaan Cepel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tristan Boyer | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Kaan Cepel | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
28.02.02, 22 Godina
28.02.02, 22 Godina
Tristan Boyer vs. Kaan Cepel - Međusobni mečevi
04.03.20 | 1. kolo | Tristan Boyer | Kaan Cepel | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Tristan Boyer form & Kaan Cepel form
Tristan Boyer - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 1-6, 7-69 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Kaan Cepel - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
16.12.20 kval. | vs. Bora Sengul | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Sungur Cem | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-71, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mark Keki | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hasan Uzakov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Amendola | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 0-6, 7-64, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 0-6, 4-6 | detalj meča |