Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Tristan Boyer vs. Anze Arh - Međusobni mečevi
29.10.19 | kval. | Tristan Boyer | Anze Arh | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
10.06.19 | 1. kolo kval. | Tristan Boyer | Anze Arh | 7-5, 6-4 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
03.06.19 | kval. | Tristan Boyer | Anze Arh | 7-63, 7-5 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Tristan Boyer form & Anze Arh form
Tristan Boyer - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Polufinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detalj meča |
Anze Arh - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča |