MEČ
03.09.18 | 1. kolo | Tonkla Mulada | Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | Thailand F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Tonkla Mulada | Emmanuel Luria | |
1. servis % | 29/44 (66%) | 30/46 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/29 (69%) | 15/30 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/15 (80%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/46 (54%) | 12/44 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Thailand
15.09.00, 23 Godina
15.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Tonkla Mulada vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
03.09.18 | 1. kolo | Tonkla Mulada | Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | detalj meča | Thailand F3 | tvrda |
26.08.18 | 2. kolo kval. | Tonkla Mulada | Emmanuel Luria | 6-0, 6-3 | detalj meča | Thailand F2 | tvrda |
Tonkla Mulada form & Emmanuel Luria form
Tonkla Mulada - Posljednji mečevi
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 3-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 3-6, 6-6, - Tonkla Mulada - odustajanje | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Khai Keat Neoh | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 4-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Credit Chaiyarin | 4-6, 0-4, - Tonkla Mulada - odustajanje | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 0-3, - Tonkla Mulada - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 0-2, - Tonkla Mulada - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Kasidit Samrej | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Michael Mathayomchand | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. George Botezan | George Botezan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Neil Pauffley | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
28.10.18 kval. | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Suthinan Tanthaseraneewat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F6 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Raghav Jaisinghani | 7-5, 5-7, 7-612 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Akash Nandwal | 4-6, 0-1, - Tonkla Mulada - odustajanje | detalj meča | |
Thailand F5 - tvrda | ||||
02.10.18 kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Wattanachai Lungkeaw | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |