MEČ
02.01.16 | 1. kolo kval. | Tobias Kamke | Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | Brisbane | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Tobias Kamke | Norbert Gombos | |
1. servis % | 27/59 (46%) | 37/56 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 24/37 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/32 (53%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/56 (45%) | 21/59 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 10 |
Asovi | 1 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tobias Kamke | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Norbert Gombos | |
0-0 | ||
Tobias Kamke | 2-0 | |
3-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-30 | ||
4-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-40 | ||
Tobias Kamke | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Tobias Kamke | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
Tobias Kamke | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Tobias Kamke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-40 | ||
Tobias Kamke | 5-1 | |
0-0, 15-30 | ||
Tobias Kamke | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tobias Kamke | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tobias Kamke vs. Norbert Gombos - Međusobni mečevi
02.01.16 | 1. kolo kval. | Tobias Kamke | Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | detalj meča | Brisbane | tvrda |
Tobias Kamke form & Norbert Gombos form
Tobias Kamke - Posljednji mečevi
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
21.06.22 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, - Tobias Kamke - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-77, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Daniel Michalski | - | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
18.04.22 kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
24.01.22 kval. | vs. Roberto Quiroz | 7-64, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.22 kval. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Forli 2 - dvorana | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-710, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joris De Loore | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
25.10.21 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Dominic Stricker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.09.21 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
20.09.21 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
04.09.21 Polufinale | vs. Lukas Lacko | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Norbert Gombos - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - odustajanje | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča |