INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tobias Kamke vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
28.01.08 | 2. kolo | Tobias Kamke | Artem Smirnov | 6-2, 7-5 | detalj meča | Germany F4 | tepih |
Tobias Kamke form & Artem Smirnov form
Tobias Kamke - Posljednji mečevi
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
21.06.22 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, - Tobias Kamke - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-77, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Daniel Michalski | - | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
18.04.22 kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
24.01.22 kval. | vs. Roberto Quiroz | 7-64, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.22 kval. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Forli 2 - dvorana | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-710, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joris De Loore | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
25.10.21 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Dominic Stricker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.09.21 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
20.09.21 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
04.09.21 Polufinale | vs. Lukas Lacko | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |