Belarus
16.10.00, 23 Godina
16.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
30.05.00, 23 Godina
16831 $
30.05.00, 23 Godina
16831 $
Artsiom Bardzin vs. Timur Maulenov - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Artsiom Bardzin form & Timur Maulenov form
Artsiom Bardzin - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Timur Maulenov - Posljednji mečevi
Astana - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - odustajanje | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
05.08.22 Četvrtfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.08.22 2. kolo | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detalj meča |