INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timur Kiuamov vs. Anton Pavlov - Međusobni mečevi
31.10.16 | 1. kolo kval. | Timur Kiuamov | Anton Pavlov | 6-1, 6-0 | detalj meča | Estonia F3 | dvorana |
Timur Kiuamov form & Anton Pavlov form
Timur Kiuamov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.11.22 kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.01.22 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
21.09.21 kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča |
Anton Pavlov - Posljednji mečevi
Estonia F3 - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Mnushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Estonia F1 - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - tvrda | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Tihomir Grozdanov | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Dylan Gee | 6-73, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.16 kval. | vs. Bernd Kossler | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F7 - tvrda | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
26.10.15 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Poland F5 - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Michal Konecny | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Finland F3 - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo | vs. Lennert Van Der Linden | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Estonia F1 - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
24.07.15 2. kolo | vs. Jarkko Nieminen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo | vs. Ristomatti Lanne | 6-4, 6-710, 6-3 | detalj meča | |
19.07.15 kval. | vs. Ristomatti Lanne | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bulgaria F2 - zemlja | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Jose Antonio Laderas Torres | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.06.15 2. kolo | vs. Jonathan Kanar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
Egypt F17 - tvrda | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F8 - tvrda | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Brian Cuypers | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Spain F7 - tvrda | ||||
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Alejandro Artunedo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.03.15 1. kolo kval. | vs. Urs Thurau | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo | vs. Sherif Sabry | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.02.15 2. kolo kval. | vs. Jonas Meinecke | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.02.15 kval. | vs. Clement Geens | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča |