Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
04.05.00, 23 Godina
04.05.00, 23 Godina
Timur Khabibulin vs. Timur Sottimov - Međusobni mečevi
05.06.17 | kval. | Timur Khabibulin | Timur Sottimov | 7-5, 6-1 | detalj meča | Uzbekistan F4 | tvrda |
Timur Khabibulin form & Timur Sottimov form
Timur Khabibulin - Posljednji mečevi
M25 Nur - tvrda | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 7-62, 6-75 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Egor Novikov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
04.08.21 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 0-1, - Timur Khabibulin - odustajanje | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Max Batyutenko | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mikolaj Lorens | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
02.02.21 kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Francesco Forti | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Herman Hoeyeraal | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Michal Mikula | 6-76, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-75, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Timur Sottimov - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ismoil Hayriddinov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
28.05.18 kval. | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Vospitannikov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Timur Khabibulin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 kval. | vs. Daniiar Duldaev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Jasurbek Axmedov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | detalj meča |