MEČ
03.09.17 | 1. kolo | Timofey Skatov | Shinji Hazawa | 7-64, 6-1 | U.S. Open | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Shinji Hazawa | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shinji Hazawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timofey Skatov vs. Shinji Hazawa - Međusobni mečevi
03.09.17 | 1. kolo | Timofey Skatov | Shinji Hazawa | 7-64, 6-1 | detalj meča | U.S. Open | tvrda |
Timofey Skatov form & Shinji Hazawa form
Timofey Skatov - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - odustajanje | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Shinji Hazawa - Posljednji mečevi
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 5-6, Ernesto Escobedo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Amir Milushev | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-75, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Nakhon - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Blake Ellis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Finn Reynolds | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ji Sung Nam | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
20.02.23 kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Burnie - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Alex Bolt | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča |