MEČ
30.01.20 | 1. kolo | Timofey Skatov | Gustaf Strom | 2-6, 7-5, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Timofey Skatov | Gustaf Strom | |
1. servis % | 72/103 (70%) | 76/102 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/72 (46%) | 37/76 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/31 (52%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 8/15 (53%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 54/102 (53%) | 54/103 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/205 (50%) | 102/205 (50%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
5-4 | Gustaf Strom | |
0-0 | ||
Timofey Skatov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-5 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Gustaf Strom | |
0-0 | ||
4-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
22.09.01, 22 Godina
22.09.01, 22 Godina
Timofey Skatov vs. Gustaf Strom - Međusobni mečevi
30.01.20 | 1. kolo | Timofey Skatov | Gustaf Strom | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Timofey Skatov form & Gustaf Strom form
Timofey Skatov - Posljednji mečevi
Barletta Challenger - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - odustajanje | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Gustaf Strom - Posljednji mečevi
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
01.08.23 kval. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - odustajanje | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
M25 Velenje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - odustajanje | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.02.20 kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detalj meča |