Germany
26.10.99, 24 Godina
14148 $
26.10.99, 24 Godina
14148 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
30.05.98, 25 Godina
30.05.98, 25 Godina
Tim Heger vs. Bulut Ozcelik - Međusobni mečevi
15.04.19 | 1. kolo kval. | Tim Heger | Bulut Ozcelik | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Tim Heger form & Bulut Ozcelik form
Tim Heger - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
17.05.23 kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |
Bulut Ozcelik - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
15.10.18 kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča |