Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
10.02.02, 22 Godina
10.02.02, 22 Godina
Tim Handel vs. Sean Kamyshev - Međusobni mečevi
23.09.19 | 2. kolo kval. | Tim Handel | Sean Kamyshev | 7-5, 7-5 | detalj meča | M15 Cancun | tvrda |
Tim Handel form & Sean Kamyshev form
Tim Handel - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Sean Kamyshev - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Ioannis Xilas | 5-7, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Joshua Luck | 1-4, - Sean Kamyshev - odustajanje | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 5-7, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 7-5, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ido Samimyan | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Myroslav Bondar | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alex Zuckerman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.21 1. kolo | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 3-6, 7-64, 9-11 | detalj meča |