MEČ
19.08.20 | 1. kolo | Tim Handel | Paul Valsecchi | 6-3, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tim Handel | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tim Handel | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
3-0 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Tim Handel | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
4-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tim Handel | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-2 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Tim Handel | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Tim Handel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Tim Handel | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
Tim Handel | 5-0 | |
0-0, 0-30 | ||
5-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
20.08.97, 26 Godina
16033 $
20.08.97, 26 Godina
16033 $
Tim Handel vs. Paul Valsecchi - Međusobni mečevi
19.08.20 | 1. kolo | Tim Handel | Paul Valsecchi | 6-3, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Tim Handel form & Paul Valsecchi form
Tim Handel - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Paul Valsecchi - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
11.03.24 kval. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-62, 6-74, 1-6 | detalj meča |