Tillmann Erdbories vs. Isa Mammetgulyyev 13.11.2018

Tillmann Erdbories vs. Isa Mammetgulyyev 13.11.2018 - Czech Republic F10 (Milovice) - usporedba

MEČ

13.11.18kval.Tillmann Erdbories Isa Mammetgulyyev 6-1, 6-3 Czech Republic Czech Republic dvorana

STATISTIKE MEČA

Tillmann ErdboriesIsa Mammetgulyyev
1. servis %36/57 (63%)45/70 (64%)
Osvojeni bodovi na 1.servis28/36 (78%)24/45 (53%)
Osvojeni bodovi na 2.servis11/21 (52%)10/25 (40%)
Osvojene break-lopte4/11 (36%)0/4 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna36/70 (51%)18/57 (32%)
Osvojeni bodovi ukupno75/127 (59%)52/127 (41%)
Dvostruke pogreške12
Asovi10

STATISTIKE MEČA

1
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve0-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
2-0Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve3-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
3-1Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
4-1Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
5-1Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
2
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-1Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-2Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve2-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
2-3Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve3-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
4-3Isa Mammetgulyyev Isa Mammetgulyyev serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Tillmann Erdbories Tillmann Erdbories serve5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-3

Tillmann Erdbories
Germany
09.05.97, 23 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkmenistan
08.01.97, 23 Godina






11296 $
Isa Mammetgulyyev
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Tillmann Erdbories vs. Isa Mammetgulyyev - Međusobni mečevi

13.11.18kval.Tillmann ErdboriesIsa Mammetgulyyev6-1, 6-3 detalj mečaCzech Republic Czech Republic dvorana

Tillmann Erdbories - Posljednji mečevi

Holland M15 Den - zemlja
02.07.19
kval.
vs. Daniel De Jonge4-6, 6-3, 3-10 porazdetalj meča
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Robert Ziganshin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Germany M15 Kaltenkirchen - zemlja
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Petr Nouza2-6, 5-7 porazdetalj meča
Germany M25 Nussloch - tepih
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Niklas Schell7-64, 7-5 pobjedadetalj meča
21.01.19
kval.
vs. Andrew Watson6-74, 6-72 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
14.11.18
1. kolo
vs. Elmar Ejupovic7-5, 1-6, 0-6 porazdetalj meča
13.11.18
kval.
vs. Isa Mammetgulyyev6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
12.11.18
1. kolo kval.
vs. Michael Paty6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Adam Blecha3-6, 6-0, 3-6 porazdetalj meča
Germany Germany F16 - dvorana
22.10.18
kval.
vs. Flemming Peters6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Tim Heger7-65, 7-64 pobjedadetalj meča
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Marius Ruzgas6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
Germany Germany F15 - tepih
11.10.18
2. kolo
vs. Mats Rosenkranz1-6, 6-75 porazdetalj meča
09.10.18
1. kolo
vs. Sebastian Prechtel6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Germany Germany F14 - dvorana
02.10.18
2. kolo kval.
vs. Aleksa Bucan4-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.10.18
kval.
vs. Patrick Zahraj7-5, 2-6, 5-7 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo kval.
vs. Karlo Cubelic6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Germany Germany F11 - zemlja
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Chris Rodesch4-6, 4-6 porazdetalj meča
Germany Germany F9 - zemlja
24.07.18
kval.
vs. Leonard Von Hindte3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.07.18
2. kolo kval.
vs. Patrik Hartmeier6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Marvin Rehberg7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Germany Germany F8 - zemlja
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Joao Souza6-4, 1-6, 5-7 porazdetalj meča
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Dominik Langmajer6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Germany Braunschweig Challenger - zemlja
07.07.18
2. kolo kval.
vs. Jordi Samper-Montana2-6, 0-6 porazdetalj meča
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Peter Goldsteiner6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Holland Netherlands F2 - zemlja
04.07.18
1. kolo
vs. Stephan Gerritsen7-5, 5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.07.18
kval.
vs. Valentin Guenther7-63, 1-6, 6-2 pobjedadetalj meča
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Nick Broekhof4-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
30.06.18
1. kolo kval.
vs. Gijs Akkermans6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Germany Germany F4 - zemlja
19.06.18
1. kolo
vs. Sekou Bangoura6-72, 4-6 porazdetalj meča

Isa Mammetgulyyev - Posljednji mečevi

Slovakia M15 Trnava - dvorana
25.02.20
kval.
vs. Piotr Grynkowski3-6, 2-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Mikalai Haliak6-3, 6-74, 10-3 pobjedadetalj meča
Hungary M25 Gyor - zemlja
28.08.19
1. kolo
vs. Diego Hidalgo1-6, 0-6 porazdetalj meča
27.08.19
kval.
vs. Filip Maric6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Matyas Metyko6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Hungary M15 Baja - zemlja
15.08.19
1. kolo
vs. Daniel Vrba3-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria M15 Wels - zemlja
24.07.19
1. kolo
vs. Wilson Leite1-6, 2-6 porazdetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Stefano Pyringer6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
22.07.19
kval.
vs. Igor Shrolik6-4, 3-6, 10-8 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Piestany - zemlja
17.07.19
1. kolo
vs. Vladislav Melnic6-73, 6-2, 0-6 porazdetalj meča
16.07.19
kval.
vs. Ivan Kosec1-2, Ivan Kosec - odustajanjepobjedadetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Khin6-2, 3-6, 11-9 pobjedadetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Julian Schubert4-6, 5-7 porazdetalj meča
09.07.19
kval.
vs. Nicolas Parizzia6-2, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Walton6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Hungary M15 Balatonalmadi - zemlja
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Charles Broom2-6, 5-7 porazdetalj meča
Czech Republic M25+H Jablonec - zemlja
21.05.19
kval.
vs. Michal Konecny1-6, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Prague - zemlja
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Blecha6-4, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
13.05.19
kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 6-4, 3-10 porazdetalj meča
Slovakia M15 Piestany - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Danylo Kalenichenko5-7, 2-6 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Samuel Puskar6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Croatia M15 Opatija - zemlja
26.03.19
kval.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 2-6 porazdetalj meča
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Zvonimir Oreskovic5-7, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
Croatia M15 Porec - zemlja
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Fabian Marozsan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
27.11.18
kval.
vs. Yvo Panak6-71, 3-6 porazdetalj meča
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Stepan Rinko7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
19.11.18
1. kolo kval.
vs. Michal Bisko6-74, 6-74 porazdetalj meča
Czech Republic Czech Republic - dvorana
14.11.18
1. kolo
vs. Jakob Aichhorn6-77, 3-6 porazdetalj meča
13.11.18
kval.
vs. Tillmann Erdbories1-6, 3-6 porazdetalj meča
12.11.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Paty6-75, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
<