MEČ
25.02.18 | 1. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | Egypt F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Germany
09.05.97, 26 Godina
09.05.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
15.09.92, 31 Godina
19796 $
15.09.92, 31 Godina
19796 $
Tillmann Erdbories vs. Anton Chekhov - Međusobni mečevi
25.02.18 | 1. kolo kval. | Tillmann Erdbories | Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detalj meča | Egypt F7 | tvrda |
Tillmann Erdbories form & Anton Chekhov form
Tillmann Erdbories - Posljednji mečevi
M15 Den - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.18 kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Germany F14 - dvorana | ||||
02.10.18 kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F2 - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Germany F4 - zemlja | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detalj meča |
Anton Chekhov - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
22.07.19 kval. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - odustajanje | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detalj meča |