MEČ
26.08.19 | 1. kolo kval. | Ti Chen | Geun Jun Kim | 4-6, 7-5, 10-2 | M15 Hua | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ti Chen | Geun Jun Kim | |
1. servis % | 46/65 (71%) | 38/72 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/46 (72%) | 25/38 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 14/34 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/72 (46%) | 22/65 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 9 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ti Chen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ti Chen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Geun Jun Kim | |
0-0 | ||
Ti Chen | 2-4 | |
3-4 | Geun Jun Kim | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-4 | Geun Jun Kim | |
0-0 | ||
Ti Chen | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Geun Jun Kim | |
0-0 | ||
Ti Chen | 0-1 | |
0-2 | Geun Jun Kim | |
Ti Chen | 0-3 | |
1-3 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ti Chen | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Geun Jun Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ti Chen | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ti Chen | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Geun Jun Kim | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 6-2, 7-2, 8-2 | ||
10-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
27.07.01, 22 Godina
27.07.01, 22 Godina
Ti Chen vs. Geun Jun Kim - Međusobni mečevi
26.08.19 | 1. kolo kval. | Ti Chen | Geun Jun Kim | 4-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | M15 Hua | tvrda |
Ti Chen form & Geun Jun Kim form
Ti Chen - Posljednji mečevi
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 0-3, - Ti Chen - odustajanje | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Geun Jun Kim | 4-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Tsung-Hua Yang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-73, 4-1, Wishaya Trongcharoenchaikul - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Han-Chih Lin | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M25 Wuhan - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wuhan - tvrda | ||||
02.05.19 Četvrtfinale | vs. Shuichi Sekiguchi | - | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Chukang Wang | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Tyler Lu | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Issei Okamura | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
04.01.19 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.01.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.01.19 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
07.12.18 Polufinale | vs. Cheong-Eui Kim | - | detalj meča | |
06.12.18 Četvrtfinale | vs. Muhammad Abid | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Aqeel Khan | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Kuan-Yi Lee | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Chong Yuan Fan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Jinan Challenger - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 6-3, 3-2, - Ti Chen - odustajanje | detalj meča | |
Chinese Taipei - tvrda | ||||
29.07.18 Polufinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-1, Yu Hsiou Hsu - odustajanje | detalj meča | |
29.07.18 Finale | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 7-65, 6-71 | detalj meča |
Geun Jun Kim - Posljednji mečevi
M25 Changwon - tvrda | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 4-6, 3-2, Ajeet Rai - odustajanje | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 4-3, Kuan Yu Chen - odustajanje | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Woohyuk Chang | 6-76, Woohyuk Chang - odustajanje | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Jea Moon Lee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 3-4, Jea Moon Lee - odustajanje | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Takuto Niki | 6-2, 6-76, 6-74 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Issei Okamura | 7-64, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Tanapatt Nirundorn | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Marcel Kamrowski | 5-7, 6-2, 10-1 | detalj meča | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pruchya Isarow | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ti Chen | 6-4, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 5-7, 0-2, - Geun Jun Kim - odustajanje | detalj meča |