MEČ
24.04.19 | 2. kolo | Thomaz Bellucci | Facundo Arguello | 7-64, 6-2 | Francavilla Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Thomaz Bellucci | Facundo Arguello | |
1. servis % | 59/97 (61%) | 50/87 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/59 (64%) | 29/50 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 24/38 (63%) | 23/37 (62%) |
Osvojene break-lopte | 2/10 (20%) | 0/8 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/87 (40%) | 35/97 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/184 (53%) | 87/184 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Thomaz Bellucci | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Thomaz Bellucci | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Thomaz Bellucci | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Thomaz Bellucci | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thomaz Bellucci | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Thomaz Bellucci | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Thomaz Bellucci | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Thomaz Bellucci | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Thomaz Bellucci | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thomaz Bellucci | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Thomaz Bellucci | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Thomaz Bellucci vs. Facundo Arguello - Međusobni mečevi
24.04.19 | 2. kolo | Thomaz Bellucci | Facundo Arguello | 7-64, 6-2 | detalj meča | Francavilla Challenger | zemlja |
06.03.18 | 1. kolo | Thomaz Bellucci | Facundo Arguello | 6-2, 6-3 | detalj meča | Santiago Challenger | zemlja |
Thomaz Bellucci form & Facundo Arguello form
Thomaz Bellucci - Posljednji mečevi
Rio de - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Jurgen Briand | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 7-68, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.22 kval. | vs. Kenny de Schepper | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Roanne Challenger - dvorana | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife Challenger - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. David Vega Hernandez | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Matteo Viola | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Weston - zemlja | ||||
02.07.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 3-6, 2-4, - Thomaz Bellucci - odustajanje | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Roy Smith | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tulsa - tvrda | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |