MEČ
19.05.17 | Četvrtfinale | Thomas Statzberger | Jonas Trinker | 6-2, 3-6, 6-1 | Turkey F19 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Thomas Statzberger | Jonas Trinker | |
1. servis % | 60/90 (67%) | 51/73 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/60 (65%) | 25/51 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/30 (37%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/73 (52%) | 40/90 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/163 (54%) | 75/163 (46%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Thomas Statzberger vs. Jonas Trinker - Međusobni mečevi
25.07.18 | 2. kolo | Thomas Statzberger | Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Austria F4 | zemlja |
19.05.17 | Četvrtfinale | Thomas Statzberger | Jonas Trinker | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | Turkey F19 | zemlja |
Thomas Statzberger form & Jonas Trinker form
Thomas Statzberger - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Qatar F4 - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
18.08.18 Polufinale | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
02.08.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - odustajanje | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
29.07.18 Finale | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.07.18 Polufinale | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.07.18 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.07.18 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.18 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Austria F3 - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Poprad Tatry - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča |
Jonas Trinker - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
19.09.23 kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detalj meča |