MEČ
23.07.18 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | Austria F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Thomas Statzberger | Antonin Stepanek | |
1. servis % | 26/42 (62%) | 40/58 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 17/40 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/58 (60%) | 13/42 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/100 (64%) | 36/100 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Thomas Statzberger | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Thomas Statzberger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Thomas Statzberger | 2-1 | |
Thomas Statzberger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Statzberger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Thomas Statzberger | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Thomas Statzberger | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thomas Statzberger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Statzberger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Thomas Statzberger | 5-1 | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
15.04.99, 24 Godina
15.04.99, 24 Godina
Thomas Statzberger vs. Antonin Stepanek - Međusobni mečevi
23.07.18 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detalj meča | Austria F4 | zemlja |
Thomas Statzberger form & Antonin Stepanek form
Thomas Statzberger - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Qatar F4 - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
18.08.18 Polufinale | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
02.08.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - odustajanje | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
29.07.18 Finale | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.07.18 Polufinale | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.07.18 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.07.18 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.18 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Austria F3 - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Poprad Tatry - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča |
Antonin Stepanek - Posljednji mečevi
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detalj meča |