MEČ
19.09.19 | 2. kolo | Thomas Laurent | Andrey Chepelev | 7-61, 6-3 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Thomas Laurent | Andrey Chepelev | |
1. servis % | 44/60 (73%) | 55/79 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/44 (68%) | 33/55 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/16 (69%) | 10/24 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/79 (46%) | 19/60 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Thomas Laurent | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Thomas Laurent | 3-2 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Thomas Laurent | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Laurent | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Andrey Chepelev | |
0-0, 1-0, 4-0, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Thomas Laurent | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Thomas Laurent | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-3 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-3 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thomas Laurent | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Thomas Laurent vs. Andrey Chepelev - Međusobni mečevi
19.09.19 | 2. kolo | Thomas Laurent | Andrey Chepelev | 7-61, 6-3 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
13.09.19 | Četvrtfinale | Thomas Laurent | Andrey Chepelev | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Thomas Laurent form & Andrey Chepelev form
Thomas Laurent - Posljednji mečevi
M25 Montauban - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - odustajanje | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - odustajanje | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
14.11.20 Polufinale | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.10.20 kval. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Andrey Chepelev - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-76, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |