Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
17.04.97, 26 Godina
17.04.97, 26 Godina
Thomas Fancutt vs. Xin Hu - Međusobni mečevi
11.07.16 | 2. kolo kval. | Thomas Fancutt | Xin Hu | 6-1, 6-1 | detalj meča | China F12 | zemlja |
Thomas Fancutt form & Xin Hu form
Thomas Fancutt - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - odustajanje | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
29.07.23 Polufinale | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Xin Hu - Posljednji mečevi
M25 Guiyang - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Xiaoyin Yang | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Yitao Cao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chuxiangyu Li | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Weitao Xu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jung Ho Shin | 7-5, 6-71, 13-11 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Pfaff | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Beren | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 6-4, Qun Gao - odustajanje | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Vietnam F5 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Vietnam F4 - tvrda | ||||
20.10.18 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sota Tani | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
China F11 - tvrda | ||||
15.07.18 kval. | vs. Wai Yu Kai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 3-6, 7-5, 2-0, Lewei Cai - odustajanje | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Zhengan Sun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
China F8 - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Francis Casey Alcantara | 0-6, 2-6 | detalj meča |