MEČ
21.09.16 | 2. kolo | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-3, 6-3 | Australia F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Thomas Fancutt | Jake Delaney | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 38/58 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/34 (82%) | 20/38 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/18 (33%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/58 (48%) | 18/52 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Thomas Fancutt vs. Jake Delaney - Međusobni mečevi
20.12.22 | 1. kolo | Jake Delaney | Thomas Fancutt | 3-0, Jake Delaney - odustajanje | detalj meča | M15 Tauranga | tvrda |
11.10.16 | 1. kolo | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | Australia F8 | tvrda |
21.09.16 | 2. kolo | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-3, 6-3 | detalj meča | Australia F5 | tvrda |
31.10.15 | 2. kolo kval. | Jake Delaney | Thomas Fancutt | 7-65, 7-5 | detalj meča | Canberra Challenger | tvrda |
09.09.13 | 2. kolo kval. | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-2, 6-1 | detalj meča | Australia F6 | tvrda |
Thomas Fancutt form & Jake Delaney form
Thomas Fancutt - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - odustajanje | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
29.07.23 Polufinale | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Jake Delaney - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - odustajanje | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
24.09.23 Finale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča |