MEČ
01.02.19 | Rubber 1 | Thiago Moura Monteiro | Arthur De Greef | 6-3, 6-2 | Davis Cup | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Thiago Moura Monteiro | Arthur De Greef | |
1. servis % | 32/45 (71%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 14/45 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 6 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Thiago Moura Monteiro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Thiago Moura Monteiro | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Thiago Moura Monteiro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Moura Monteiro | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
4-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Thiago Moura Monteiro vs. Arthur De Greef - Međusobni mečevi
16.05.19 | 3. kolo | Arthur De Greef | Thiago Moura Monteiro | 7-67, 2-6, 7-63 | detalj meča | Heilbronn Challenger | zemlja |
01.02.19 | Rubber 1 | Thiago Moura Monteiro | Arthur De Greef | 6-3, 6-2 | detalj meča | Davis Cup | zemlja |
Thiago Moura Monteiro form & Arthur De Greef form
Thiago Moura Monteiro - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Radu Albot | 7-66, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 7-65, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Sebastian Baez | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 1-1, Carlos Alcaraz - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.02.24 kval. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Elias Ymer | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Karl Friberg | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 3-4, - Thiago Moura Monteiro - odustajanje | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Hugo Dellien | 7-61, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Mariano Navone | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 2-6, 7-64 | detalj meča |
Arthur De Greef - Posljednji mečevi
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
11.01.20 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - odustajanje | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča |