MEČ
26.02.20 | 1. kolo | Terence Das | Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | M15 Vale | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Terence Das | Fabio Coelho | |
1. servis % | 52/69 (75%) | 55/81 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/52 (63%) | 32/55 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/81 (46%) | 28/69 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/150 (52%) | 72/150 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Terence Das | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Terence Das | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Terence Das | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Fabio Coelho | |
Terence Das | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fabio Coelho | |
Terence Das | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Fabio Coelho | |
0-0 | ||
Terence Das | 0-3 | |
1-3 | Fabio Coelho | |
Terence Das | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Fabio Coelho | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Terence Das | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Terence Das | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Terence Das | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
India
30.01.02, 22 Godina
30.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Terence Das vs. Fabio Coelho - Međusobni mečevi
26.02.20 | 1. kolo | Terence Das | Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | detalj meča | M15 Vale | tvrda |
Terence Das form & Fabio Coelho form
Terence Das - Posljednji mečevi
M15 Almada - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.20 kval. | vs. Yann Wojcik | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Sebastiao Vilas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Nava | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 1-0, Juan Pablo Canas Garcia - odustajanje | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Albert Roglan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Oliveira - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 6-72, 10-4 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Gentil | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 0-2, - Terence Das - odustajanje | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Fabio Coelho - Posljednji mečevi
M25 Tavira - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leo Lagarrigue | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 7-65, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Raphael Lambling | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Castelo - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | - Fabio Coelho - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Giulio Perego | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Leo Matthysen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
10.03.23 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Hynek Barton | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-1 | detalj meča |