India
30.01.02, 22 Godina
30.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Terence Das vs. Anton Desyatnik - Međusobni mečevi
24.02.20 | 2. kolo kval. | Terence Das | Anton Desyatnik | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Vale | tvrda |
Terence Das form & Anton Desyatnik form
Terence Das - Posljednji mečevi
M15 Almada - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.20 kval. | vs. Yann Wojcik | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Sebastiao Vilas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Nava | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 1-0, Juan Pablo Canas Garcia - odustajanje | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Albert Roglan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Oliveira - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 6-72, 10-4 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Gentil | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 0-2, - Terence Das - odustajanje | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Anton Desyatnik - Posljednji mečevi
M15 Vale - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | detalj meča |