MEČ
13.10.18 | 1. kolo kval. | Teimuraz Gabashvili | Daniel Brands | 4-6, 7-63, 6-3 | Moscow | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Teimuraz Gabashvili | Daniel Brands | |
1. servis % | 55/108 (51%) | 65/108 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 43/55 (78%) | 56/65 (86%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 28/53 (53%) | 13/43 (30%) |
Osvojene break-lopte | 2/8 (25%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/108 (36%) | 37/108 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/216 (51%) | 106/216 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 5 |
Asovi | 11 | 17 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Teimuraz Gabashvili vs. Daniel Brands - Međusobni mečevi
13.10.18 | 1. kolo kval. | Teimuraz Gabashvili | Daniel Brands | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | Moscow | dvorana |
06.02.17 | kval. | Daniel Brands | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | Sofia | dvorana |
19.01.17 | 2. kolo | Daniel Brands | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | Koblenz Challenger | dvorana |
24.03.11 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Daniel Brands | 6-2, 7-65 | detalj meča | Miami | tvrda |
Teimuraz Gabashvili form & Daniel Brands form
Teimuraz Gabashvili - Posljednji mečevi
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Daniel Brands - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
27.06.19 kval. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
09.06.19 kval. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Estoril - zemlja | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča |