Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.05.96, 27 Godina
28.05.96, 27 Godina
Tal Goldengoren vs. Alexandr Chepelev - Međusobni mečevi
11.08.14 | 1. kolo | Tal Goldengoren | Alexandr Chepelev | 6-1, 6-2 | detalj meča | Russia F7 | tvrda |
Tal Goldengoren form & Alexandr Chepelev form
Tal Goldengoren - Posljednji mečevi
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Ori Maior | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Alon Elia | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.10.18 kval. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yaniv Gutman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.17 1. kolo | vs. Simeon Rossier | 4-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
05.05.17 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.05.17 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
03.05.17 1. kolo | vs. Eitan Dray | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.17 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
22.03.17 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
18.03.17 Polufinale | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.17 Četvrtfinale | vs. Ben Patael | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.17 2. kolo | vs. Mor Bulis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.17 1. kolo | vs. Levente Godry | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
17.12.16 Polufinale | vs. Romain Barbosa | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.16 Četvrtfinale | vs. John Lamble | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.12.16 2. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.12.16 1. kolo | vs. Roy Zwillinger | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Alexandr Chepelev - Posljednji mečevi
Russia F4 - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 0-1, - Alexandr Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Shutov | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Alexey Baryshev | - Alexandr Chepelev - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Ron Klain | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Yair Sarouk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Lombe | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
13.03.18 kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 0-4, - Alexandr Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Christophe Nickels | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Filipp Smalyanyy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.08.15 kval. | vs. Alexander Babanine | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.15 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
15.06.15 kval. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Sergey Teteryukov | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Russia F3 - zemlja | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F2 - zemlja | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Vladimir Karusevich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F1 - zemlja | ||||
25.05.15 2. kolo | vs. Philipp Davydenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.05.15 1. kolo | vs. Yan Ermak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Andrei Vasilevski | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F4 - dvorana | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Vladimir Sosulnikov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.10.14 kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - dvorana | ||||
13.10.14 1. kolo | vs. Andrei Ciumac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.10.14 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 0-6 | detalj meča |