MEČ
25.11.16 | Četvrtfinale | Tak Khunn Wang | Lucas Catarina | 7-61, 6-3 | Turkey F47 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Tak Khunn Wang | Lucas Catarina | |
1. servis % | 60/89 (67%) | 43/68 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/60 (70%) | 27/43 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/68 (46%) | 34/89 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 86/157 (55%) | 71/157 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tak Khunn Wang vs. Lucas Catarina - Međusobni mečevi
25.11.16 | Četvrtfinale | Tak Khunn Wang | Lucas Catarina | 7-61, 6-3 | detalj meča | Turkey F47 | tvrda |
Tak Khunn Wang form & Lucas Catarina form
Tak Khunn Wang - Posljednji mečevi
M15 Grenoble - dvorana | ||||
12.02.22 Polufinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
11.02.22 Četvrtfinale | vs. Baptiste Crepatte | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.22 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Villers - dvorana | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Maxence Broville | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 3-4, - Tak Khunn Wang - odustajanje | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, - Tak Khunn Wang - odustajanje | detalj meča | |
14.07.21 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Sanjar Fayziev | - | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.04.21 kval. | vs. Nicolas Alvarez | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.04.21 kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Split 1 - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-4, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
22.03.21 kval. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | - | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.03.21 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |