MEČ
08.07.17 | Finale | Sumit Nagal | Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-1 | Sri Lanka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sumit Nagal | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. servis % | 26/41 (63%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/15 (80%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/45 (62%) | 11/41 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sumit Nagal vs. Carlos Boluda-Purkiss - Međusobni mečevi
08.07.17 | Finale | Sumit Nagal | Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-1 | detalj meča | Sri Lanka | zemlja |
02.07.17 | Polufinale | Carlos Boluda-Purkiss | Sumit Nagal | 6-3, 3-0, Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | Sri Lanka | zemlja |
Sumit Nagal form & Carlos Boluda-Purkiss form
Sumit Nagal - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Milos Raonic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Dostanic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Stefano Napolitano | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Adam Walton | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Luca Nardi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-2, 3-6, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Alex Molcan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Edward Winter | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 7-61, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 Finale | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 3-1, Emil Ruusuvuori - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |