MEČ
20.02.16 | Polufinale | Steven Diez | Arthur De Greef | 6-4, 7-5 | Spain F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Steven Diez | Arthur De Greef | |
1. servis % | 38/59 (64%) | 54/92 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/38 (71%) | 32/54 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 16/38 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/17 (29%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/92 (48%) | 21/59 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Steven Diez vs. Arthur De Greef - Međusobni mečevi
20.02.16 | Polufinale | Steven Diez | Arthur De Greef | 6-4, 7-5 | detalj meča | Spain F4 | zemlja |
21.03.11 | 1. kolo | Steven Diez | Arthur De Greef | 6-1, 6-2 | detalj meča | Spain F9 | zemlja |
10.01.11 | 1. kolo | Steven Diez | Arthur De Greef | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
Steven Diez form & Arthur De Greef form
Steven Diez - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - odustajanje | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Arthur De Greef - Posljednji mečevi
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
11.01.20 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - odustajanje | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča |