MEČ
28.04.18 | 1. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | Turkey F17 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
04.09.98, 25 Godina
04.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
07.12.99, 24 Godina
07.12.99, 24 Godina
Sorin Andrei Iordache vs. Siim Troost - Međusobni mečevi
28.04.18 | 1. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | Turkey F17 | zemlja |
Sorin Andrei Iordache form & Siim Troost form
Sorin Andrei Iordache - Posljednji mečevi
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - odustajanje | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detalj meča | |
Tunisia F24 - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F23 - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
30.04.18 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča |
Siim Troost - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Simone Rivoira | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. James Mackinlay | 7-5, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 6-76, 8-10 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
19.09.23 kval. | vs. George Houghton | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Rovai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 7-67, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jakub Jedrzejczak | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 0-6, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | detalj meča |