Romania
04.09.98, 25 Godina
04.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
14.06.00, 23 Godina
11979 $
14.06.00, 23 Godina
11979 $
Sorin Andrei Iordache vs. Mert Alkaya - Međusobni mečevi
24.09.18 | kval. | Sorin Andrei Iordache | Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | Turkey F29 | zemlja |
Sorin Andrei Iordache form & Mert Alkaya form
Sorin Andrei Iordache - Posljednji mečevi
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - odustajanje | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detalj meča | |
Tunisia F24 - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F23 - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
30.04.18 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča |
Mert Alkaya - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detalj meča |